Logowanie

Szkolenia

E-learning, znany również jako „distance learning”, w ostatnich latach coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest to forma nauczania, któa wykorzystuje przede wszystkim nowinki technologiczne. Taki system może stanowić zarówno uzupełnienie, ale także alternatywę dla nauczania metodą tradycyjną. Formuła zawierająca materiały tekstowe, wzbogacona jest o liczne pliki audio, wideo, zdjęcia czy animacje, dzięki czemu nauka staje się bardziej interesująca, a zarazem efektywniejsza. Istotną rolę stanowią również ćwiczenia interaktywne oraz testy, które pozwalają na przyswojenie oraz weryfikację zdobytej wiedzy. Co więcej, platforma e-learningowa dostępna jest przez całą dobę, wszędzie, gdzie istnieje możliwość połączenia się z Internetem. To sprawia, że kursy można realizować bez wychodzenia z domu czy biura. Ponadto, e-learning jest elastyczną formą nauczania umożliwiającą nabywanie wiedzy we własnym tempie.

Korzyści

Główną zaletą e-learningu jest możliwość korzystania z zasobów platformy w dowolnym miejscu i czasie. W każdej chwili można zasiąść do kursu, w wygodnym fotelu, w domu czy hotelu, autobusie czy pociągu, poszerzać swoją wiedzę. Masz pytania? dowiedz się więcej »

Co oferujemy?

Wykorzystanie odpowiedniego narzędzia jest kluczem w dziedzinie zdalnego nauczania. Proponujemy wdrożenie Platformy e-learning z wszystkimi funkcjonalnościami umożliwiającymi prowadzenie efektywnego nauczania przez Internet.
dowiedz się więcej »

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS